Makale: İNSAN ŞEYTANLARI: SİYONİSTLER!

İnsanın baş düşmanı cin şeytanı, vesveselerle ve kuruntularla insana günahları güzel gösterir ve insanı saptırır. Aslında buna izin veren insanın kendisidir. İnsan Kur'an ve sünnetüllah boyutunda akleder ve bunun neticesi olarak iman ederse bunun üstesinden gelebilir; cin şeytanın yaptırım gücü yoktur. Hani bir söz var ya: “aklını kiraya vermek”. Kiraya verilmiş akıl insanın kendi kontrolünde değildir; veya aklını vahiy ekseninde kullanmayan insan birileri tarafından yönlendiriliyor demektir.

Rabbimiz birçok ayette bildiriyor.

“Şüphesiz şeytan sizin düşmanınızdır; siz de onu düşman tanıyın. O kendi grubunu alevli ateşin halkından olmaya çağırır.” (Fatır, 6)

En tehlikeli olan ise insan şeytanlardır, çünkü bunların yaptırım gücü vardır. İnsan şaytanın babası da siyonistlerdir.

Dünyanın her alanına sirayet etmişlerdir. Sürekli fitne peşindeler, hangi taşı kaldırsan altından bunlar çıkıyor. İnsanlığın baş düşmanı siyonistler, saptırıcı güçlerini insan üzerinde kullanmışlar, en pis işleri başkalarına yaptırmışlardır.

İnsan anatomisini iyi biliyorlar, bu aşağılıkların, insan deri bankaları bile var.

Gazze'de 80 Filistinliyi öldürüp organlarını çalıp ceset olarak Gazze'ye geri gönderdiler; alçaklıkta sınır tanımayan yamyamlar ordusudur bu zalimler.

İnsanın arzularını, isteklerini, zaaflarını, meylini iyi biliyorlar ve ona göre imalat yapıyorlar. Hangi markete gidersen git çoğunlukla bunların zararlı ürünlerini görürsün. Kendileri bu ürünleri ne tüketirler, nede kullanırlar; ama üretirler.

Ticaretin her alanında faaliyet yürütüyorlar. Banka ve faiz sistemi, sosyal medya, teknolojik aletler, kozmetik ürünler, her tür elektronik aletler, temizlik ürünleri, içecekler, meşrubatlar, moda, avm'ler, sinema, sözde sanatçılar, siyasetçiler, yöneticiler, ajanlık, mafya vs. velhasıl her şeyde parmakları var.

Saptırıcı güçleri; sömürgecilik, katliam, soykırım, cimrilik, barbarlık, kuzu postuna bürünmüş kurt gibidirler. Her ne olumsuzluk aklına gelirse, bunlardan fazlası mevcut. İnsan şeytanı olan siyonistler sadece Yahudiler değildir, Hıristiyan, Budist ve diğer inançlarda da mevcuttur.

Gazze'de katliam ve soykırım yaparak, insanlığa apaçık olarak barbarlık nasıl yapılır gösteriyorlar. Kendinden olmayanları hayvan gibi kabul ediyor ve onlara her şeyi mubah görüyorlar. Kur'an bunlar için “belhum-adal” diyor; hayvanlardan da aşağıda, aşağılık mahluklar.

Yaptırma gücü ise; dünyayı ahtapot gibi sarmış, ağına düşürmediği nerdeyse kimse yok gibi. Müslüman liderler, Müslüman çocukları ve gençleri, sürekli kaos, ifsad, nesli yok etme, faili meçhul cinayetler, işkence vs.

İnsan şeytanı olmanın vasıfları, cin şeytanlara nal toplatacak seviyede çoktur. Cin şeytan, bir kez Allah'a karşı geldi ve onu devam ettiriyor. İnsan şeytanı siyonistler ise Allah'a neredeyse her şeyde itiraz ediyorlar; emri dinlememe, asi olmak, peygamberleri bile katletmek, çıkarları için her şeyi yapabilecek kadar gözü dönmüş aşağılık yaratıklardır.

Asi olduğu konular ise şunlardır: “Üzeyir (a.s.) (haşa) Allah'ın oğlu” demeleri. (Tövbe, 30) “Melekler, Allah'ın kızlarıdır” demeleri. (Nahl, 57) “Allah fakir biz ise zenginiz demeleri, peygamberleri öldürmeleri.” (Al-i İmrân, 181) “Sen ve Rabbin savaşın, biz oturacağız” demeleri. (Mâide, 24) “Cumartesi yasağına uymamaları” (A’raf 163) “Gökten indirilen nimetlerle yetinmeyerek, -yani Allah'a güvenmemeleri- yerden nimet istemeleri” (Bakara, 61) “Allah'ın eli bağlanmıştır” diyerek O’na (cimrilik) isnat etmeleri. (Mâide 64) “Yeminlerini tutmamaları.” (Bakara, 27) “Ahitlerine sadakatsizlik.” (Bakara, 100) “Peygamber, yanlarından ayrılmaya görsün hemen puta taparlar.” (Tâhâ, 83-94) 10 emirin içinden biride “öldürmeyeceksin” buyruğuna uygun hareket etmezler. (İsrâ, 33) “Kendilerinden gelmedi diye Hz. Muhammed’i (s.a.v.) kabul etmemeleri ve Müslümanlara düşman olmaları” (Mâide, 82) vs. birçok meselede Allah'ın emirlerine asi gelmeleri insan şeytanı vasfını fazlasıyla hak ederler.

Cin şeytanın: “Uzak dur, benden. Ben, Allah'tan korkarım” dediği insan tipi siyonistler ve yardakçılarıdır.

“Şeytanın durumu gibi; çünkü insana 'İnkâr et' dedi, inkâr edince de: 'Gerçek şu ki, ben senden uzağım. Doğrusu ben, alemlerin Rabbi olan Allah'tan korkarım' dedi.” (Haşr, 16)

Ey Alemlerin yegane ve tek sahibi Yüce Allah! Ey Sahibimiz! Cin şeytanı olmaktan sana sığındığımız gibi insan şeytanı olmaktan da sana sığınıyoruz. Onların emirlerini ve vesveselerini dinlemekten ve onlara tabi olmaktan sana sığınırım! Müslümanca yaşamayı ve Müslümanca ölmeyi bizlere nasip eyle ey Rabbimiz!

Son değişiklik Perşembe, 28 Aralık 2023 10:50

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.