Kuran Yurdu

Rüyada Akrep Ve Akrep Soktuğunu Görmek

  Rüyada akrep görmek,el ve dilinden hiçbir kimsenin selamette olmadığı; söz götürüp getiren bir kimse sebebiyle meydana gelecek üzüntü ve kedere işaret eder.

  Bazı yorumculara göre çok zehirli akrep, rüya sahibine gelecek maldır. Bunu öldürmek ise, rüya sahibinin elinden çıkacak ve tekrar eline geçecek bir maldır.

  Rüyada Akrebin Sokması

  Rüya sahibinin eline geçecek ve devamı olmayan bir maldır. Bir kimseye rüyada akrebin vurması o kimseye düşmanını gıybet etmesine ve akrebin vurmasından meydana gelen acı nispetince o kimseye bir fenalık erişmesine işaret eder.

  Bir kimsenin evinde akreplerin yanması o kimsenin düşmanlarının ölmesine delalet eder. Akrebi yatağı üzerinde görse, o akrep onun düşmanı ve kazancı hakkında üzüntü ve kederdir.

  Akrebi gördüğünü ancak kendisini sokmadığını ve akrepten de korktuğunu görse

  Düşmanı o kimseyi gıybet eder. Ve onun diline düşer. Akrepten korkmadığnı görse, o akrep kendisin gıybet etmeyen ve kendisine bir zarar eriştirmeyen bir düşmanıdır. Rüyada bir akrep öldürdüğünü gören kimse düşmanına karşı zafer kazanır.

  Rüyada akrep soktuğunu görmek, düşmanının kendi aleyhinde söz söylediğine ve ondan zarar göreceğine; bir şey görüp onu akrep olmadığı halde, akrep sanan, düşman olmadığı halde birisini kendisine düşman zannettiğine işarettir.  Kaynak = Turan Yazılım / Mürşit 5 / Rüya Tabirleri

  Okuduğunuz Makaleyi Paylaşmak İster Misiniz?
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.