Feminist Kadın Kaybetmiştir

Yaratılışın aksine giderek mutlu olmak diye bir şey yoktur.Bu yüzden kadın haklarını değil,kadın olmayı konuşmalıyız.Feminist kadın kaybedilmiş kadındır ! .

Allah kadına iletişimle donanmalı müthiş zeka vermiş.Kadının hakkını değil,aklını kullanarak gayet güzel mutlu olabilir. Konuşulması gereken haklar değil,sorumluluklar ve vazifeler olmalı.

  • Kadınların eşlerine karşı vazifeleri nelerdir ?

Erkeklerin eşlerine karşı vazifeleri nelerdir ?

Herkes üzerine düşeni yapmak için gayret göstermeli. Kadınların ellerine kadın haklarını verip,kadın olma hakkını aldılar.Kadın olmayı unutturdular.Hak-hukuk davasına düşen kadın erkekle mücadeleye girdi.Feminizmin eşitlik davası da alttan alta gaz verince,işler iyice çığırından çıktı. Eşit olmak için benzemek gerekir.Eşit yapıda olmayanları eşitlemeye çalışmak en büyük eşitsizliktir

Kadın yumuşak yaratılmış,erkek sert.Güce karşı teslimiyet,iddiaya karşı şefkat birbirini tamamlar ve bütünler. Yaratılışın aksine giderek mutlu olmak diye bir şey yoktur.Bu yüzden kadın haklarını değil,kadın olmayı konuşmalıyız.

Feminist kadın kaybedilmiş kadındır. Bu yüzden biz kadınlar birbirimize destek olmalı ve kurulan tuzaklara düşmemek için çalışmalıyız.Bize öğretilen bütün yanlışları unutup,fıtratımızda var olan fakat üzerine toprak atılan kadını ayağa kaldırmalıyız.

Modernlik çağında boğulmayalım diye.

Sema MaraşlıNot=Herkes yazıdan bir şey anlamış ve çıkarmıştır umarım.Aksine bir yol izleyenin zaten aile hayatının devam etmesi çok zordur.Etse bile kişiye varlığında yokluğunu arar oldum misali bir durum söz konusu olur sanırım

Okuduğunuz Makaleyi Paylaşmak İster Misiniz?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.